top of page

Hizmetlerimiz

Saç Kesimi

Yüz yapınız ve yaşam tarzınız doğrultusunda model analizi sonucunda saç kesimi yapılmaktadır. Yeni modelin seçiminde, uygulaması bakımından saçın uzunluğu, tel yapısı, rengi ve sağlıklılığı önemli bir kriterdir. Saç kesimi, uzun süreçler doğrultusunda modelin biçimlenmesi için devamlılığı önemlidir. Model uygulaması yeni trendler ve değişen yaşam tarzınız doğrultusunda yenilenmektedir.

saç.jpg
Saç Bakımı

Sağlıklı ve faydalı saç bakımı yapılması için öncelikle saç yapısının ve köklerinin incelenmesi, uygun bakımın seçilmesi ve titizlikle devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Saçın yapısını ve canlılığını etkileyen bir çok faktör vardır. Bu faktörler genetik olabileceği gibi çevre şartlarından da oluşmaktadır. Sağlıklı ve bakımlı saçların temelinde, çevre faktörlerinin minimuma indirgenmesi ve organik setler ile saç köklerinin beslenmesidir

yıkama.jpg
Sakal Traşı

Bakımlı erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan sakal, saç modelinizi tamamlamalı ve yüzünüze uyum sağlamalıdır. Seçiminizi yapmadan önce çok iyi düşünün. Profesyonel bir bakış açısı ile usta ellerin çalışması, memnuniyetinizi en üst seviyede tutacaktır.

sakal.jpg
Sakal Bakımı

Sakal, tıpkı savunmasız bir bebek gibi bakıma muhtaçtır, ancak aynı zamanda yaramaz bir çocuk gibi de söz dinlemez… Sağlıklı bir durumda olması ise, onunla iyi geçinmenize ve gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılamanıza bağlıdır. Yüzünüzün orta yerinde herkesçe görünen, kimliğinizde bile sizinle birlikte olan sakalınızı, onun ihtiyacı olan her şeyi karşılayarak mutlu etmeniz gerekir.

beardcare.jpg
Cilt Bakımı

Çevre etkilerinden ve stresten etkilenen cildimiz, yaşımız ilerledikçe vücüt yağ oranının da artmasıyla, profesyonel olarak bakım ve takip gereksinimi duymaktadır. Bakım ve takip sonucunda, ciltimizdeki gözeneklerimiz hücrelerimizi daha sağlıklı besleyeceğinden, cildimiz çok daha pürüssüz ve doğal bir görünüme sahip olacaktır.

bakım.jpg
Solaryum

Profesyonel bronzlaşma merkezimizde Tüm makineler, belgelenmiş çalışma süresinden önce daima değiştirdiğimiz takviyeli lambalara sahiptir! Yüksek kaliteli havalandırma, kendinizi rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Makinelerimiz, bronzdan başlayan koyu, yoğun bir renge kadar farklı bronzlaşma derecelerine sahiptir.sizlere en uygun paketleri ve düzenli olarak yaptığımız promosyonları sunarız.

solaryum.jpg
Manikür & Pedikür

Salonumuzdaki manikür ve pedikür hizmetleri tamamen profesyonel kişiler tarafından hijyenik olarak uygulanmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf markalardan oluşmakta ve steril ortamlarda muhafaza edilerek müşterilerimize sunulmaktadır.Profesyonel markalarla anlaşmalı salonumuzda markasız ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır.

Male-Manicure.jpg
bottom of page